г.Черкассы бул.Шевченко, 243
между АТБ и „Дружбой народов“
Каталог товаров

Насолода, яка завжди з тобою

Розкішний тембр і виразна легкість гри відповідають основам справжнього фортепіано. Воно грає майже саме, вивільняючи звук та музику, які у вас усередині. Почніть свій день з музики та широкої усмішки на обличчі - піаніно ARIUS змушує вас хотіти грати все більше і більше.

Yamaha Arius YDP-145 - CFX

Красиве та потужне звучання флагманського концертного рояля Yamaha CFX

YDP- S35 має фортепіанний тембр, семпльований з флагманського концертного рояля Yamaha CFX, що поєднує високі частоти і потужний резонансний бас в неймовірно виразному звучанні. YDP-S35 має таке ж деталізоване звучання — від нижнього до верхнього регістру — повне ясності та багате на барвистий гармонійний зміст. Він дає вам надзвичайну виразну силу і нюансування, які автентично відгукуються в повсякденних заняттях, а також у найемоційніших виступах.

Yamaha Arius YDP-145 - Half Damper Pedal

Автентичне відчуття гри на акустичному фортепіано та демпфер педаль з половинним натисканням

Клавіатура з молоточковою механікою GHS (Graded Hammer Standard) відтворює дотик до клавіш акустичного фортепіано, від природно важкого відчуття в нижньому регістрі до легшого торкання у верхньому. Клавіатура GHS забезпечує реакцію та відчуття у стилі роялю, дозволяючи швидко повторювати ноти та справжній виразний контроль. Крім того, реалізована функція демпфер педалі з половинним натисканням, яка достовірно відтворює дію демпфера на роялі, забезпечуючи багату виразну варіацію.

Yamaha Arius YDP-145 - VRM Lite

Гармонічний резонанс, як у рояля - Virtual Resonance Modeling Lite (VRM LITE)

Одна з принад рояля - т.зв. симпатичний резонанс, що створюється вібрацією всього інструменту. YDP-S35 майстерно відтворює цей багатий резонанс за допомогою новаторської технології під назвою Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite). VRM Lite створює багате різноманітне звучання, імітуючи складні симпатичні тони, що виникають, коли коливання струн поширюються на деку та інші струни, відповідно до інтервалів та інтенсивності гри на клавішах та використання педалей.

 

Yamaha Arius YDP-145 - Smart Pianist

Багата різноманітність вбудованих композицій та інтуїтивне керування з програмою Smart Pianist

Крім автентичного звуку рояля, YDP-S35 має різні вбудовані звуки інших інструментів, всього 10 тембрів, включаючи електропіаніно, орган, вібрафон та струнні.

 

YDP-S35 також має 353 вбудованих композиції, у тому числі 50 відомих класичних пісень, і 303 комплексних практичних вправ за відомими методами, таким як Бейєр, Бургмюллер, Черні та Ганон. Інструмент також сумісний із безкоштовним програмою Yamaha Smart Pianist — просто завантажте програму на свій смарт-пристрій та підключіть його до інструменту*. За допомогою програми Smart Pianist можна легко керувати різними функціями інструменту та використовувати його для виклику партитур вбудованих пісень. Він також має велику функцію Piano Room для зміни тембральної якості та налаштувань резонансу звуку фортепіано.

 

* Потрібне кабельне з'єднання. Переконайтеся, що ви придбали опційниий кабель для вашого смарт-пристрою.

Yamaha Arius YDP-145

Функції для комфортного прослуховування при використанні навушників

У YDP-S35 використовується нова технологія, яка оптимально коригує звуковий баланс в відповідно до встановленої гучності, забезпечуючи виключно природний звук, який легко слухати і який приємний для вух навіть при тривалому відтворенні.

 

Він також має ефект Stereophonic Optimizer, який дозволяє вам насолоджуватися природним об'ємним звуком, який ви чуєте, сидячи перед акустичним роялем, навіть у навушниках. 

Yamaha Arius YDP-S35

Slim дизайн забезпечує зручність та витонченість

Фортепіано має маленьку глибину, що дозволяє акуратно встановити його в будь-якій кімнаті, та створює шикарний стильний дизайн, який без особливих зусиль збільшує ваш житловий простір. Більше того, закрита кришка клавіатури надає інструменту елегантного вигляду.

Інші функції

Нова функція обмежувача гучності дозволяє встановити фіксований максимальний рівень гучності, щоб захистити ваш слух від гучного звуку через динаміки або навушники.

 

YDP-S35 має потужний функціонал, що дозволяє вам записувати своє виконання або записувати партію однією рукою і репетирувати іншу партію, одночасно слухаючи першу. Більше того, ви можете записати дві партії окремо, наприклад, партії лівої та правої руки, або записати два тембри поспіль, щоб створити закінчену композицію та аранжування.

 

Інструмент здатний працювати як дві клавіатури в одній, дозволяючи двом музикантам одночасно грати одним і тим же тембром фортепіано і октавним діапазоном. Це особливо корисно під час навчання з партнером, дозволяючи вам разом розучувати та практикувати партії.

 Основные
USB TO HOST Так
Акустика 8 Вт x 2, 12 см х 2
Вага 37 кг
Виробництво Індонезія
Вихід для навушників 2
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Ефекти Реверберація, Key-off Samples, Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite), Intelligent Acoustic Control (IAC), Stereophonic Optimizer
Клавіатура 88 клавіш. Матове покриття чорних клавіш
Колір Білий ясен - (White Ash)
Комплектація Піаніно, керівництво користувача, мережевий адаптер
Композиції 10 демо + 50 класичних + 303 уроки
Контролери 3 педалі Damper (з ефектом Half Pedal)/Sostenuto/Soft
Метроном Так, 5 - 280 bpm
Механіка Молоточкова механіка Graded Hammer Standard (GHS)
Пам\'ять 100 KB/Композиція (приблизно 11,000 нот)
Поліфонія 192 ноти
Розділення клавіатури Dual/Layers/Duo
Розміри 1353 x 792 (968) x 296 (366) мм
Секвенсор 2-трековий
Тембри 10
Тон-генератор Piano Sound: Yamaha CFX
Чутливість клавіатури Hard /Medium /Soft /Fixed

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

YAMAHA ARIUS YDP-S35 (White Ash) цифрове піаніно (YDP-S35WA)

  • Производитель: YAMAHA
  • Код Товара: 40034
  • Наличие: В наличии
  • 0 грн.