г.Черкассы бул.Шевченко, 243
между АТБ и „Дружбой народов“
Каталог товаров

Лівостороння версія моделі Earth70

Інструменти серії Earth, що зберегли зовнішній вигляд і звучання з часів золотої ери акустичних гітар, є чудовою альтернативою вінтажним акустикам. Гітари Earth чудово підходять як для експресивної гри медіатором, так і для делікатної пальцевої техніки. Характерною особливістю всіх інструментів цієї серії є використання цільної деревини для виготовлення верхньої деки і традиційне для Cort чудове поєднання якості та доступності.

Верхня дека з цілісної ялини

У деревині ялини чудово поєднується гнучкість та міцність, завдяки чому ялина є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. А чудові тембральні характеристики роблять ялину просто ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.

Удосконалена X-подібна скалопована система зв'язок

Ми ретельно скалопували зв'язки деки в серії Earth, отримавши в результаті гучне і вибухове звучання, характерне для вінтажних акустик золотої ери гітаробудування.

Нижня дека і обичайка з червоного дерева

Завдяки яскравому і водночас щільному звучанню з вираженим діапазоном середніх частот, червоне дерево вже стало стандартом для виготовлення обичайки і нижньої деки акустичних гітар.

 

Звичайно, багате звучання цільної деревини залишається неперевершеним, проте конструкція з ламінованої деревини також може забезпечити відмінне звучання надійного і доступного інструмента. Одна з переваг застосування такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Покриття Open Pore

Покриття типу Open Pore (OP) не тільки несе естетичну насолоду від натуральної текстури деревини, але й дозволяє інструменту вільно "дихати", завдяки чому підвищується його природна гучність і яскравість.

Оригінальний струнотримач

Ексклюзивний струнотримач Cort з увігнутою поверхнею. Оптимальний кут перегину струн помітно покращує сустейн і водночас зменшує натяг струн, підвищуючи комфорт при грі.Основные
Бридж Овангкол (Ovangkol)
Верхній поріжок 43мм
Верхня дека Цілісна ялина (Solid Spruce)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Гриф Червоне дерево (mahogany) з накладкою із овангкола (Ovangkol)
Додаткові дані Лівобічна версія гітари Cort Earth 70 OP
Колір Натуральний відкритий - OpenPore (OP)
Комплектація Гітара, ключ для анкера
Механіка Хром
Нижня дека Африканське червоне дерево (Okoume)
Обичайка Африканське червоне дерево (Okoume)
Струни D'Addario EXP16 Light (12-53)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

CORT EARTH 70 LH (Open Pore) Акустична гітара для лівші

  • Производитель: CORT
  • Код Товара: 32348
  • Наличие: В наличии
  • 6276 грн.